Terms of trade

    1. Rezerwacja miejsca parkingowego może zostać dokonana przez stronę internetową parking-strachowice.pl, parking-lotnisko-wroclaw.eu oraz przez pośredników współpracujących z parkingiem. 

    2. Jeżeli klient nie chce wcześniej dokonać rezerwacji może wjechać na teren parkingu pobierając bilet. Parking nie gwarantuje w takim wypadku miejsca parkingowego i może nie wpuścić klienta na teren parkingu.

    3. Każdy klient z rezerwacją lub bez wjeżdżając na teren parkingu jest zobowiązany do bezwzględnego przestrzegania regulaminu parkingu, informacji zawartych na urządzeniach oraz poleceń obsługi.

    4. Klient dokonujący rezerwacji dostaje na maila jej potwierdzenie wraz z kodem kreskowym, którego posiadanie w formie wydruku lub podglądu na urządzeniu mobilnym jest warunkiem wjazdu na parking.

    5. Rezerwacje dokonane na stronie parking-strachowice.pl oraz parking-lotnisko-wroclaw.eu można opłacić w trakcie rezerwacji kartą płatniczą lub e-przelewem za pośrednictwem Dotpay.pl lub przy wyjeździe z parkingu w kasie automatycznej gotówką lub kartą płatniczą. Numer CVV2/CVC2 potrzebny do płatności online kartą jest na odwrocie karty płatniczej obok podpisu użytkownika. 

    6. Anulowanie rezerwacji należy zgłosić najpóźniej w dniu od którego obowiązuje rezerwacja mailowo na adres info@parking-strachowice.pl lub telefonicznie 796 300 396. W przypadku wcześniejszego opłacenia rezerwacji parking ma 14 dni roboczych na zrealizowanie zwrotu. 

    7. W przypadku dokonania rezerwacji przez pośrednika zgłoszenia anulacji oraz zwrotu należy kierować bezpośrednio do niego w sposób opisany w regulaminie na stronie internetowej tego pośrednika.

    8. Faktura VAT za usługi parkingowe może zostać wystawiona na życzenie Klienta. Zgłoszenie należy wysłać drogą mailową na adres: info@parking-strachowice.pl